آموزش حضوری در آموزشگاه پارس

elearnpars

تحلیلگر بنیادی

تحلیلگر بنیادی یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه مالی بازرگانی در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره تحلیلگر بنیادی (فاندامنتال) پس از ثبت نام در دوره شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس  با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی تحلیلگر بنیادی (فاندامنتال) را جهت کسب اطلاعات تخصصی در این زمینه آماده و ارائه نموده است . شرکت دراین دوره آموزشی می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان تحلیلگر بنیادی (فاندامنتال) ارائه نماید.

سرمایه گذاری موفق در بازار سرمایه نیازمند دانش سرمایه گذاری است. اگر چه بشر از قرن‌ها قبل با مقوله‌ی سرمایه‌گذاری سر و کار داشته، ولی تفکر در انتخاب سرمایه‌گذاری در سهام شرکت‌ها از میان شرکت‌های رقیب با استفاده از تحلیل بنیادی، از اواسط قرن نوزدهم قابل پیگیری است.تحلیل‌گران بنیادی به‌دنبال آن هستند که تغییرات قیمت آتی (آینده) سهام را با بررسی عامل‌هایی که بر روی قیمت سهام تأثیر دارند پیش‌بینی نمایند. فاندامنتالیست ها برای بررسی بازار و انتخاب سهام برتر باید کلیه اطلاعات شرکت و اطلاعات رقبا را بررسی نمایند، قادر به تحلیل نسبت های مالی و سود آوری شرکت باشند و بتوانند وقایع آتی رويدادهای مالی شرکت را تحلیل وبررسی کنند.