آموزش حضوری در آموزشگاه پارس

elearnpars

بازاریاب (آنلاین)

مدت زمان: 30 ساعت
قیمت دوره:‌ 13098240
سرفصل ها :
  • توانایی تشخیص مفهوم بازاریابی
  • اشنایی با بازاریابی و هدف از فعالیتهای بازاریابی
  • آشنایی با بازارهای مورد نظر
  • آشنایی با نوع تولید بر حسب نوع بازار
  • شناسایی اصول جذب و نگهداری خریدار
  • آشنایی با سازمانهای غیر انتفاعی

بازاریاب (آنلاین)

بازاریاب یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه مالی بازرگانی در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره بازاریاب پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس  با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی بازاریاب را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه بازاریاب آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی بازاریاب می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان بازاریاب ارائه نماید.

امروزه، بازاريابي را نبايد همچون گذشته معادل فروش در نظر گرفت كه شامل معرفي و فروش بود ، بلكه بازاريابي به معني برآورده كردن نيازهاي مشتري مي باشد. اگر بازارياب خوب عمل كرده و نيازهاي مشتري را به درستي تشخيص دهد، محصولي با ارزش بالا و قيمت مناسب توليد گردد، به خوبي توزيع شود و به شكلي موثر معرفي شود، به سادگي به فروش مي رسد. در واقع، آنطور كه پدر مديريت يعني پيتر دراكر مي گويد، » هدف بازاريابي اين است كه فروش را به كاري غير ضروري تبديل كند. « فروش و تبليغات، تنها بخشي از مجموعه اي بزرگتر با نام آميخته بازاريابي است. آميخته بازاريابي، مجموعه اي از ابزارهاست كه براي راضي كردن و ايجاد رابطه با مشتري به كار ميرود.در تعريفي جامع تر، بازاريابي فرايندي اجتماعي و مديريتي است كه به وسيله آن، هر فرد نيازها و خواسته هاي خود را از طريق تبادل ارزش با ديگران برآورده مي سازد. به زباني ساده تر، بازاريابي شامل ايجاد رابطه اي تبادلي و پر ارزش با مشتري است. بنابراين، ما بازاريابي را بدين صورت تعريف مي كنيم: بازاريابي فرايندي است كه در آن شركت براي مشتري ارزش ايجاد كرده و رابطه مستحكمي با او برقرار كند تا بتواند در عوض از مشتري ارزش دريافت كند