آموزش حضوری در آموزشگاه پارس

elearnpars

معاون حسابرس یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه مالی بازرگانی در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس پندار نهاد می باشد. علاقه مندان به این دوره پس از ثبت نـام در دوره، بسته ی آموزشی دوره معاون حسابرس را در درب منزل دریافت مــی نمایند. پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و شرکت در آزمون پایان دوره معاون حسابرس در مرکز، گواهینامه فنی حرفه ای را به صورت رایگان از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس پندار نهاد دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس پندار نهاد با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی معاون حسابرس را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه معاون حسابرس آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی معاون حسابرس می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان معاون حسابرس ارائه نماید.

معاون حسابرس کسی است که بتواند از عهده تشخیص عوامل موثر محیط کار، اجرای همکاری با مدیریت، کنترل و ارزیابی فعالیت های کادر تابعه، راهنماییهای لازم و نظارت بر وظایف جاری حسابرسی و گزارش نویسی برآید. اگر علاقمند هستید که این شغل را برای خود برگزینید، بسیار بجاست که به برخی از ویژگی هایی که این شغل را در برگرفته و افرادی که دارای این روحیات هستند بهتر است به آن بپردازند و توجه کنید. این شغل برنامه ریزی و بررسی قوانین و مقررات مربوط به حسابرسی بسیار حیاتی است. در این کار فرم های متعدد، منابع اطلاعاتی مختلف و تجزیه و تحلیل اطلاعات و بازبینی گزارشات ایجاب می کند فرد علاقمند به این رشته از قدرت استنباط بالا، مدیریت و تمرکز بر همه ابعاد کار و دقت فراوان در انجام فرآیند حسابرسی برخوردار باشد.