آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
اطلاعات دوره آموزشی

کاروری Indesign

کاروری Indesign یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره کاروری Indesign پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی کاروری Indesign را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی کاروری Indesign با ارائه مطالب دوره آموزشی کاروری Logic Work آماده و ارائه نموده است.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، کاروری Indesign به صورت عمومی برگزار می گردد.

کاروری Indesign در حوزه ي فناوري اطلاعات بوده و شايستگي هايي از قبيل نصب و اجراي indesign ، مديريت صفحات اسناد و كتاب ها، كار با اشيا و لايه ها و جاي دهي تصاوير، تنظيمات زمينه و مديريت رنگ ، آماده سازي و توليد يک اثر و گرفتن خروجي از سند را عهده دار است. اين شغل با افراد شاغل در مراكز نشريات،تبليغات ، مجلات و چاپ در ارتباط است.

سرفصل ها
  • بررسی و کاربرد indesign
  • مديريت صفحات اسناد و كتاب ها
  • كار با اشيا و لايه ها و جاي دهي تصاوير
  • انجام تنظيمات زمينه و مديريت رنگ
  • كار با سبک ها، جداول و مسيرهاي برداري
  • ويرايش نهايي و گرفتن خروجي از سناد
  • آماده سازي و توليد يک اثر
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x