آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
دوره اندروید با مدرک معتبر
اطلاعات دوره آموزشی

کاربر Android

کاربر Android یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره کاربر Android پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی کاربر Android را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه کاربر Android آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی کاربر Android می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان کاربر Android ارائه نماید.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی کاربر Android را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی کاربر Android ، این دوره به صورت عمومی برگزار می گردد .

لفن ها و ساير دستگاههاي هوشمند از شايستگي هاي حوزه فناوري اطلاعات مي باشد. از كارهاي Android كاربر شدن،برقراري تماس، مديريت Online ، اين شايستگي مي توان مواردي مانند استفاده از تلفن براي اولين باركار با تقويم، بكار گيري اندرويد در جهان مايكروسافت،كار با تصوير و ويدئو، مرور ،E-mail كار با ،Texting كار با نقشه ها و مكان يابي، بررسي ساير برنامه هاي كاربري،كار با ماركت ،Social Media and Work، وب كار با نرم افزار هاي تخصصي براي حرفه اي ها،سفارشي سازي و ،General Business Applications، ها عيب يابي پيشرفته را نام برد. اين شايستگي با كليه مشاغل و شايستگي هاي عمومي و تخصصي حوزه فناوري اطلاعات و ساير حوزه هاي مهارتي در ارتباط است.

سرفصل ها
  • استفاده از تلفن براي اولين بار
  • Online شدن
  • برقراري تماس
  • كار با تقويم
  • بكارگيري اندرويد در جهان مايكروسافت
  • كار با تصوير و ويدئو
  • كار با نقشه ها و مكانيابي
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x