آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
دوره اندروید با مدرک معتبر
اطلاعات دوره آموزشی

کاربر Android

کاربر Android یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره کاربر Android پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی کاربر Android را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه کاربر Android آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی کاربر Android می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان کاربر Android ارائه نماید.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی کاربر Android را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی کاربر Android ، این دوره به صورت عمومی برگزار می گردد .

لفن ها و ساير دستگاههاي هوشمند از شايستگي هاي حوزه فناوري اطلاعات مي باشد. از كارهاي Android كاربر شدن،برقراري تماس، مديريت Online ، اين شايستگي مي توان مواردي مانند استفاده از تلفن براي اولين باركار با تقويم، بكار گيري اندرويد در جهان مايكروسافت،كار با تصوير و ويدئو، مرور ،E-mail كار با ،Texting كار با نقشه ها و مكان يابي، بررسي ساير برنامه هاي كاربري،كار با ماركت ،Social Media and Work، وب كار با نرم افزار هاي تخصصي براي حرفه اي ها،سفارشي سازي و ،General Business Applications، ها عيب يابي پيشرفته را نام برد. اين شايستگي با كليه مشاغل و شايستگي هاي عمومي و تخصصي حوزه فناوري اطلاعات و ساير حوزه هاي مهارتي در ارتباط است.

مشاهده شهریه دوره ها
سرفصل ها
  • استفاده از تلفن براي اولين بار
  • Online شدن
  • برقراري تماس
  • كار با تقويم
  • بكارگيري اندرويد در جهان مايكروسافت
  • كار با تصوير و ويدئو
  • كار با نقشه ها و مكانيابي
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (کاربر Android) مشاهده شهریه دوره ها افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x