آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
کاربر-رایانه
اطلاعات دوره آموزشی

کاربر رایانه

کاربر رایانه یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره کاربر رایانه پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی کاربر رایانه را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، کاربر رایانه را به صورت عمومی برگزار می گردد

در قرن حاضر رایانه‌ها نقش بسیار مهمی را در زندگی بشر ایفا می‌کنند. به طوری که دیگر زندگی بدون آنها قابل تصویر نیست. به جرأت می‌توان که تمامی فناوری‌ها ارتباط خود را با رایانه حفظ کردند و دیگر رشد آنها بدون این ابزار شدنی نیست.

رایانه‌ها در به انجام رساندن کوچکرین فعالیت تا انجام کارهای بسیار پیچیده کاربرد دارند. زندگی در حال تبدیل شدن به یک ابر رایانه است که از رایانه‌های کوچک منتج شده است. از برقراری تماس گرفته، پخت و پز، شستشو، خرید، کسب درآمد، ساخت و تولید همه و همه با رایانه‌ها امکان‌پذیر شدند. شاید بتوان گفت دیگر کاری وجود ندارد که نتوان با رایانه انجام داد.
تربيت افراد در سطح بالا جهت كاربري كامپيوتر در امور مربوط به ارتباط با كامپيوتر و ITدر مراكزموسسات مراكز

سرفصل ها
  • توانايي شناخت مفاهيم اوليه و اساسي كامپيوتر
  • توانايي شناخت حافظه اصلي و كاربرد آن
  • توانايي شناخت دستگاههاي ورودي و خروجي و كاربرد آنها
  • توانايي شناخت دستگاههاي ذخيره سازي و كاربرد آنها
  • توانايي انتخاب كامپيوتر
  • توانايي شناخت نرم افزار
  • توانايي شناخت شبكه
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x