مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
اطلاعات دوره آموزشی

تعمیر کار لپ تاپ

تعمیر کار لپ تاپ یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره تعمیر کار لپ تاپ پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

با توجه به رشد روز افزون علم و آموزشهای کوتاه مدت، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی تعمیر کار لپ تاپ را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، تعمیر کار لپ تاپ به صورت عمومی برگزار می گردد .

در این دوره ی آموزشی تعمیرات کامپیوتر به طور کامل و سپس تعمیرات لپ تاپ به صورت تخصصی آموزش داده می شود. لپ تاپ ها با ایرادات مختلفی همچون کار نکردن کیبورد، جابه جا کردن کیلیدها، کار نکردن LAN و WIRLESS، نداشتن تصویر، شکستن LCD ، تخلیه سریع باطری، بالا نیامدن سیستم ، شارژ نشدن باتری، کار نکردن شارژر ، مشکل در CD/DVD PLAYER ، کار نکردن USB ؛ از کار افتادن MOUSE لپ تاپ یا TOUCHPAD ، شکستگی درب و لولا و کارنکردن صفحه ی لمسی در لپ تاپ های Touch ، از کار افتادن کلید پاور، پاک شدن اطلاعات هارد ، خرابی هارد ، داغ شدن بدنه لپ تاپ و …

مشاهده شهریه دوره ها
سرفصل ها
  • آموزش الکترونیک عمومی
  • آشنایی با قطعات الکترونیکی لپ تاپ
  • آشنایی با ابزار و تجهیزات کارگاه تعمیرات
  • آشنایی با ابزار و تجهیزات کارگاه تعمیرات
  • آشنای با نحوه تست و تعویض قطعات الکترونیکی
  • آموزش نقشه خوانی مدارات لپ تاپ و نحوه عیب یابی طبق نقشه
  • آموزش عیب یابی و تعمیر لپ تاپ بدون نقشه
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (تعمیر کار لپ تاپ) مشاهده شهریه دوره ها افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x