مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
معاون -حسابرس
اطلاعات دوره آموزشی

معاون حسابرس یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زیر گروه شاخه مالی بازرگانی در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس پندار نهاد می باشد. علاقه مندان به این دوره پس از ثبت نـام در دوره، بسته ی آموزشی دوره معاون حسابرس را در درب منزل دریافت مــی نمایند. پس از مطالعه ی پکیج آموزشی و شرکت در آزمون پایان دوره معاون حسابرس در مرکز، گواهینامه فنی حرفه ای را به صورت رایگان از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس پندار نهاد دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس پندار نهاد با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی معاون حسابرس را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه معاون حسابرس آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی معاون حسابرس می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان معاون حسابرس ارائه نماید.

معاون حسابرس کسی است که بتواند از عهده تشخیص عوامل موثر محیط کار، اجرای همکاری با مدیریت، کنترل و ارزیابی فعالیت های کادر تابعه، راهنماییهای لازم و نظارت بر وظایف جاری حسابرسی و گزارش نویسی برآید. اگر علاقمند هستید که این شغل را برای خود برگزینید، بسیار بجاست که به برخی از ویژگی هایی که این شغل را در برگرفته و افرادی که دارای این روحیات هستند بهتر است به آن بپردازند و توجه کنید. این شغل برنامه ریزی و بررسی قوانین و مقررات مربوط به حسابرسی بسیار حیاتی است. در این کار فرم های متعدد، منابع اطلاعاتی مختلف و تجزیه و تحلیل اطلاعات و بازبینی گزارشات ایجاب می کند فرد علاقمند به این رشته از قدرت استنباط بالا، مدیریت و تمرکز بر همه ابعاد کار و دقت فراوان در انجام فرآیند حسابرسی برخوردار باشد.

مشاهده شهریه دوره ها
سرفصل ها
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
ثبت نام کنید
ثبت نام در (معاون حسابرس) مشاهده شهریه دوره ها افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x