مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
تکنسین-عمومی-شبکه-های-کامپیوتری
اطلاعات دوره آموزشی

تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری

شبکه های کامپیوتری یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس  می باشد. علاقه مندان  به دوره تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

با توجه به رشد روز افزون علم، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس  با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری به صورت عمومی برگزار می گردد .
تكنسين عمومي شبكه هاي كامپيوتري كسي است كه توانايي شناخت مفاهيم اساسي Network و عملكرد Servers و Client و بررسي عملكرد يك شبكه را انجام دهد.

سرفصل ها
  • شناخت مفاهيم اساسيNetwork
  • بررسي عملكرد Servers وClients
  • بررسي عملكرد OSI Model
  • بررسي عملكرد Physical Media
  • بررسي عملكرد Data Link Layer
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (تکنسین عمومی شبکه های کامپیوتری) قیمت: 440000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x