مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
تکنسین-برنامه-نویسی
اطلاعات دوره آموزشی

تکنسین برنامه نویسی OO با ++C

برنامه نویسی OO یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس  می باشد. علاقه مندان  به دوره تکنسین برنامه نویسی OO با ++C پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی تکنسین برنامه نویسی OO با ++C را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی تکنسین برنامه نویسی OO با ++C با ارائه مطالب دوره آموزشی تکنسین برنامه نویسی OO با ++C آماده و ارائه نموده است.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، تکنسین برنامه نویسی OO با ++C به صورت عمومی برگزار می گردد .

ﺗﻜﻨﺴﻴﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﻳﺲ C++ ﺑﺎ IT در ﻣﺮاﻛﺰ ﻛﺎﻣﭙﻴﻮﺗﺮ و OO در ﻳﻚ ﺗﻴﻢ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﻳﺴﻲ C++ ﺑﺎ ﺑﺎ اﻧﺘﺨﺎب ﻣﺤﻴﻂ ﻛﺎري ﻣﻴﺘﻮاﻧﺪ ﺑﻪ ﺗﻮﻟﻴﺪ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎ و ﻧﺮم اﻓﺰارﻫﺎي ﺳﻴﺴﺘﻢ و ﻛﺎرﺑﺮدي زﻳﺮ ﺗﻄﺮ ﻣﺪﻳﺮ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻧﻮﻳﺴﻲ ﺗﻴﻢ ﻣﺮﺑﺮﻃﻪ اﻧﺠﺎم وﻇﻴﻔﻪ ﻛﻨﺪ.

سرفصل ها
  • ﻛﺎر ﺑﺎ ﻣﻮارد اوﻟﻴﻪ C++
  • ﻛﺎرﺑﺎ ﻣﻮارد C++
  • ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﻛﺎر ﺑﺎ ﻣﻮارد ﺣﺮﻓﻪ اي OOP
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (تکنسین برنامه نویسی OO با ++C) قیمت: 185000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x