مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
تولید-کننده-چند-رسانه ای درجه-1
اطلاعات دوره آموزشی

تولید کننده چندرسانه ای درجه 1

تولید کننده چندرسانه ای یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره تولید کننده چندرسانه ای درجه 1 پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی تولید کننده چندرسانه ای درجه 1 را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی تولید کننده چندرسانه ای درجه 1 با ارائه مطالب دوره آموزشی تولید کننده چندرسانه ای درجه 1 آماده و ارائه نموده است.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، تولید کننده چندرسانه ای درجه 1 به صورت عمومی برگزار می گردد .
توليدكننده چندرسانه اي درجه 1در حوزه فناوري اطلاعات بوده و شايستگي هايي از قبيل تحلیل و بکارگیری بانک اطلاعاتی ACCESS ، EXCEL ، تحلیل و استفاده از نرم افزار PREMIERE PRO ، PHOTOSHOP ،SOUND FORGE و را دارد و اين شغل با در ارتباط با مشاغل توليد كننده هاي رسانهاي و تبليغاتي و صدا و سيما در ارتباط است

سرفصل ها
  • تحلیل و بکارگیری بانک اطلاعاتی ACCESS
  • تحلیل و بکارگیری صفحه گسترده EXCEL
  • تحلیل و استفاده از نرم افزار PREMIERE PRO
  • تحلیل و استفاده از نرم افزار PHOTOSHOP
  • تحلیل و بکارگیری نرم افزار SOUND FORGE
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (تولید کننده چندرسانه ای درجه 1) قیمت: 180000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x