مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
آموزش مجازی مدرک مدرک معتبر آموزش الکترونیکی آموزش آنلاین آموزش اینترنتی
اطلاعات دوره آموزشی

بازاریاب فروشگاه مجازی

بازاریاب فروشگاه یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره بازاریاب فروشگاه مجازی پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی بازاریاب فروشگاه مجازی را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، بازاریاب فروشگاه مجازی به صورت عمومی برگزار می گردد .

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی بازاریاب فروشگاه مجازی را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی بازاریاب فروشگاه مجازی با ارائه مطالب دوره آموزشی بازاریاب فروشگاه مجازی آماده و ارائه نموده است.

شکی نیست که فروش مقوله ای سرنوشت ساز در موفقیت کسب و کار است. به اعتقاد ما فروش یک فن است که البته از مشکل ترین و درعین حال مهم ترین اجزای هر فعالیت بازرگانی است. در فضای رقابتی امروز روش های سنتی فروش و بازاریابی پاسخگوی نیاز مشتریان نبوده و ترفندها و راهکارهای مدرن فروش ضروری است و آموزش حرفه ای مدیران و کارشناسان ارشد فروش مهم ترین شاه کلید موفقیت و رشد شرکت هاست. هدف گذاری دوره ای فروش و روش های عملی رسیدن به سطح مورد نظر فروش و فرآیندهایی که باید در این مسیر طی شود. در این دوره آموزشی شما با تکنیک های عملی افزایش فروش و ارتقاء سطح فروش به صورت کاربردی آشنا می شوید.

سرفصل ها
  • توانایی تشخیص مفهوم بازاريابی
  • آشنایی با بازاريابی و هدف از فعالیتهای بازاريابی
  • آشنایی با بازارهای مورد نظر
  • آشنایی با نوع تولید بر حسب نوع بازار
  • شناسایی اصول جذب و نگهداری خريدار
  • آشنایی با سازمانهای غیر انتفاعی
  • آشنایی با نمایندگان فروش یا عمده فروش
  • شناسایی اصول خواست دایمی مصرف کنندگان
  • آشنایی با سودمندی اقتصادی
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (بازاریاب فروشگاه مجازی) قیمت: 180000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x